NAŠE CESTA

Skupina Hypnotica vznikla v roce 2011 se záměrem vytvořit koncept profesionálních show. Základem se stala dynamická ohňová show a velmi brzy nás pohltil i barevný svět lightshow, který nám otevřel více možností jak zapojit tanec a akrobacii.

Za dobu naší působnosti jsme navázali spolupráci s mnoha českými umělci a akrobaty. Procestovali jsme téměř celou Českou republiku, Německo i Rakousko, ale rádi se vracíme například i do vzdáleného Maroka.
Naše show jsou živelné a intenzivní, čerpající z letitých zkušeností z pódií celého světa. Je nám také velkou ctí být již několik let součástí německého historického festivalu Kaltenberg Ritterturnier, jednoho z největších festivalů svého druhu v Evropě

cestování

S našimi show jsme již procestovali celé Čechy a velký kus Evropy, fireshow nás ale zavedla i do Maroka, Egypta, Indie Nebo Saudské arábie. Cestování je naší vášní i mimo aktivity naší skupiny.

inspirace

Abychom mohli vytvářet stále nové show a drželi krok s dobou, učíme se od předních českých i zahraničních lektorů. Našimi učiteli jsou například ex Cirque de Solei performer Srikanta Barefoot, Yuta (Japonsko), Losers cirque company a další.

na miru_02
fire foto_02
CESTA_GALLERY_09
CESTA_GALLERY_08
CESTA_GALLERY_07
CESTA_GALLERY_05
CESTA_GALLERY_03
CESTA_GALLERY_02
CESTA_GALLERY_010
CESTA_GALLERY_01
Napište nám
EMAIL ADDRESS
info@hypnotica.cz
TELEFON
+420 736 176 253

    +420 736 176 253
    info@hypnotica.cz

    Copyright © 2020 HYPNOTICA fireshow&lightshow.
    All rights reserved. Privacy Policy