NABÍDKA

Fireshow

Fireshow v našem pojetí je energické spojení ovládání různých ohnivých..

Fireshow v našem pojetí je energické spojetní ovládání různých ohnivých rekvizit spolu s akrobacií, tancem a zvláštními efekty. V celé show dbáme na precizní a přesné provedení choreografií v souladu s dynamickou hudbou

Bezpečnost

Bezpečnost každé show je pro nás velmi důležitá a proto se vždy držíme přísných pravidel pro manipulaci s ohněm. Pro naše vystoupení používáme pouze čistý lampový olej bez přidaných aromatických látek. Pro fireshow ve vnitřních prostorech používáme palivo DSP 30, které je vyvinuto tak, aby po něm nezůstala v prostorech vystoupení ani stopa.

Technické požadavky

Prostor minimálně 7x7 metrů, elektrická přípojka ve vzdálenosti do 30 metrů od prostoru pro vysoupení. Šatna, nebo místnost na převlečení. Zvukovou aparaturu jsme schopni zajistit vlastní

Lightshow

Jedinečná moderní světelná show s využitím nejnovějších světelných technologií, která ohromí i vás.

Jedinečná moderní světelná show s využitím nejnovějších světelných technologií, která ohromí i vás. Show plná dynamiky a světelných efektů podbarvená moderní hudbou. Podobně jako při fireshow, zde zapojujeme prvky akrobacie, tance a mnoha světelných rekvizit.Vystoupení se dá plně upravit dle potřeb zákazníka.

Technologie Lightrix

Díky nejmodernější zobrazovací technologii Lightrix pixel module můžeme behem show zobrazit i logo vaší firmy, nebo jakýkoliv jiný obrazec. Díky špičkovému rozlišení 80 pixelů již není problém zobrazit i například fotografii obličeje.

Technické požadavky

Prostor minimálně 7x7 metrů, výška stropu minimálně 3 metry, elektrická přípojka ve vzdálenosti do 30 metrů od prostoru pro vysoupení. Šatna, nebo místnost na převlečení. Zvukovou aparaturu jsme schopni zajistit vlastní

Indoor fireshow

Fireshow jsme schopni zajistit i ve vnitřních prostorách.

Fireshow jsme schopni zajistit i ve vnitřních prostorách.
Jedná se o velmi netadiční a divácky atraktivní doplněk programu plesů, konferencí, klubových párty, ale třeba i narozeninových oslav.

Bezpečnost

Bezpečnost u fireshow pořádané ve vnitřních prostorách je pro nás prioritou, proto používáme pouze palivo DSP30 určené do vnitřních prostor. Zaručíme vám, že po naší show nezůstanou na podlaze žádné mastné skrvny a prostor zůstane ve stavu, ve kterém byl před naší show.

Technické požadavky

Prostor minimálně 4x4 metrů, výška stropu minimálně 3 metry, možnost otevření oken, nebo vnitřní vzduchotechnika, nutné svolení majitele/provozovatele prostoru, případně požárního technika, elektrická přípojka ve vzdálenosti do 30 metrů od prostoru pro vysoupení. Šatna, nebo místnost na převlečení. Zvukovou aparaturu jsme schopni zajistit vlastní

O NÁS

Skupina Hypnotica vznikla v roce 2011 především se záměrem vytvořit koncept profesionálních show, které nadchnou každého diváka a které budou srovnatelné, jak s profesionální českou, tak zahraniční scénou.
V naší nabídce proto naleznete jak fireshow, tak light a UV show. Při všech našich vystoupeních velmi dbáme na bezpečnost a bezchybný průběh celé show.
Za dobu naší působnosti jsme se s našimi show podívali nejen po celé České republice, ale také například do Rakouského Taxenbachu, na německý rytířský festival Kaltenberg nebo třeba na svatbu do Hotelu Palais Namaskar v Maroku.

Jsme velmi vděční za možnost učit se od osobností světové žonglérské scény jako jsou:


  • Srikanta Barefoot (Ex Cirque du Soleil Fire Dancer - Indie)
  • Yuta (poi- Japonsko)
  • Sebastian Berger (staff throws- Rakousko)
  • Antti Suniala (dragonstaff, tyče- Finsko)
  • Thomas Johansson (poi, Švédsko)
  • Meghan Clair Pike (contact staff- Skotsko)
  • Le Lido (párová akrobacie- Francie)
  • The Loooop (partner-poi- Německo)

REFERENCE

GO LIVE PARTY, Pfizer Ltd.

“Hypnotica were a very professional and friendly group of 3 dancers who arrived early to give themselves with plenty of time to adjust and rehearse their set to suit the unique environment and atmosphere of the Zofin Garden Outside Stage.
They gave a spell-binding performance that captured the hearts of the 60-70 spectators and they wowed us with their talent and energy.
It was an a well thought out event, for which we are grateful to you for your recommendation and a well executed performance. I would recommend this dance group for any corporate or private event that is looking for originality, spectacle and something a bit special.
Steve Penn - Pfizer Ltd. ”

Firmen-und gesellschaftliche Veranstaltungen

Unicredit Bank
LEGO
ORIFARM
Taxenbach - Austria
Pfizer Ltd.
Palais Namaskar - Morocco

Kaltenberg Ritterturnier - Deutschland

“Das ist die fantastische Gruppe, die die Arena in Kaltenberg gerockt hat!" - Christa von Geirchingen

OBJEDNÁVKA

Zde si můžete objednat naši show, nebo nám jen zaslat dotaz...

KONTAKT

info@hypnotica.cz

+420 736 176 253

hypnotica